Uncategorized

Sigimise seminar tuleb taas!

Eelmisel aastal pidasime maha esimese väga populaarse ja huvitava sigimisteemalise webinari, koos võrratu sigimisspetsialisti Jelena Hõimuga. Loodame siiralt, et suutsime inimeste teadlikkust koerte sigimisest tõstes jätta tulemata mõne “ups”-pesakonna ja nii vähendada ka soovimatute ning tulevikus ka taaskord kodu otsivate koerte sündi.  Lahendamaks hulkuvate ja koduta loomade probleemi peale alustama rohujuure tasandit – inimeste harimisega.  Seega missioon koerapidamise kultuuri ja inimeste teadlikkuse tõstmise osas jätkub. 

Sigimisteemaline webinar Jelena Hõim´uga tuleb taas 15.09.2023 

Loengu jooksul puudutame kõiki olulisi teemasid nagu:

  • Emase koera sigimistsükkel, selle pikkus ja eripärad.
  • Kuidas ära tunda indlevat koera?
  • Kas ka isased koerad indlevad?
  • Meditsiinilised viisid tiinuse ärahoidmiseks ja tiinuse katkestamiseks.
  • Ebatiinus – mis see on ja kuidas sellega hakkama saada?
  • Steriliseerimine/kastreerimine – plussid ja miinused ning hinnaskaalad.
Soovi korral on võimalik esitada küsimusi juba enne loengu toimumist. Peale loenguosa lõppu arutame läbi kõik ette saadetud küsimused kui ka loengu jooksul tekkinud mõtted.
Loengu kestus on orienteeruvalt 2 h – sellest tund aega loenguosa ning ülejäänud aja pühendame tekkinud küsimustele ja aruteludele.
 
 
Mastifite Tõuühing
SWEDBANK EE282200221010856175
Mastifite Tõuühingu liikmele maksab osalemine 13€ / Mitteliikmele 18€
Registreerimine kuni 12.09.2023
 
Peale registreerimise lõppu saadetakse kõigile osalejatele lingid veebiloengule pääsemiseks. Seetõttu kontrollige, et sisestatud meiliaadress on korrektne.
 
Tule kuula ja kutsu sõberad samuti loengule! End ja teisi koerasõpru harides muudame maailma koerte jaoks paremaks kohaks – päris kindlasti kohe!