Uncategorized

Suvepäevad 2004

Taas kord võib mälestustekeele ühe pärli juurde lükkida – tõuühingu Suvepäevad 2004 on nüüdseks möödanik.
Kaks päikselist päeva täis meeldivaid inimesi ning vallatuid koeri. Paljud said juurde uusi tuttavaid ja ka taaskohtumine vanade liikmetega valmistas rõõmu. Koos sai õpitud, esinetud ning võistlusi maha peetud. Osalejaid oli palju ning üritust aitavad meeles pidada meelelahutuse käigus võidetud auhinnad  ja Match Show’l koerte poolt auga välja teenitud medalid.
Kuigi suvepäevade läbiviimise õnnestumisel oli kõige suurem roll meie osalejatel, tahaks eraldi tänada Angelat ja Merilyni, kes viisid läbi näitusekoolituse; Kairet, kes hoolitses diplomite eest ning Andrat, kes võlus lauale maitsva tordi.
Kõige suurem tänu tuleb aga öelda kahele naisele, kes tegid selle päeva ühes isikus eriliseks  ning teises isikus lapsevanematele puhkuseks. Need on meie Match Show kohtunik proua Juta Haranen, kes suutis igas koeras välja tuua nende varjatud anded ja ilu ning kasvataja Heljo, kes sai lastega kohe suureks sõbraks ning hoolitses nende eest terve päeva viies läbi spetsiaalselt lastele mõeldud programmi. Suur, suur aitäh teile veelkord.
Mõeldes möödunud suvepäevade mõnusale koosolemisele, jääme ootama juba uusi üritusi ning kindlasti kohtume vahepeal ka näituseringi ääres!Uute kohtumisteni,
Ingrid
 
Kõigi osalejate poolt, südamlik tänu peakorraldaja INGRIDILE.