Uncategorized

Aasta koer 2013 osalemise uued tingimused

Igal aastal oleme välja kuulutanud konkursi “Aasta koer” tulemused.  Seoses EKL näitusereeglite muutumisega 01.01.2013 tekkis vajadus korrigeerida hindamissüsteemi ning seejärel proovida / katsetada selle õiglast toimimist.

Mastifite TÜ edukaima näitusekoera ja kasvataja konkursi statuut – Aasta koer 2013

Põhilised muudatused :

  • Seoses hindamissüsteemi muutusega on võrdustatud endine hinne excellent (suurepärane) hindega excellent + SK (serdi kandidaat). Konkursil saab osaleda näitusetulemustega, kus on saavutatud vähemalt hinne excellent ja SK.
  • Võrdustatud on Rahvusvahelised ja rahvuslikud näitused. Lisapunkte annavad Jun SERT, SERT, CACIB, Res. CACIB ja tiitel. Tiitliks loetakse ka Mastifite Tõuühingu erinäituse poolt välja antud mitteametlikke tiitleid.
  • Ühtlustatud on punktide arv järjestuses PI2; PI3; PI4 / PE2; PE3, PE4 – kuna lisanpunkte saab võidetud koerte pealt.

Mastifite Tõuühingu juhatus on kirjutanud välja kõik EKL online registris olevate näituste tulemused + Mastifite Erinäitus 04.05.2013 ning selle järgi koostanud tulemuste tabelid. Saadame need teile kontrollimiseks / ülevaatamiseks koos uuenenud hindamissüsteemiga.

Juhul kui soovite esitada konkursile oma / või kaasomandis olevaid koeri, keda antud nimekirjas EI OLE siis palume saata tema nime mailiaadressile info @ mastifid. ee. Näituseinfo saatmise kohta allpool.

EKL online näitusetabelis puuduvad järgmiste Eestis toimunud näituste tulemused:
Rahvuslik kõikide tõugude näitus  Tartus, 12.-13.01.2013
Narva Rahvuslik näitus 26.01.2013
Tallinn Winter Cup 2013 Saku Suurhall  9. – 10.02.2013
Pärnu Rahvusvaheline näitus 06-07.07.2013
Rahvuslik näitus Väimela 10.-11.08.2013

Juhul kui soovite esitada nende näituste tulemused konkursile, siis palume saata kirjelduslehe koopia koos kataloogi koopiaga (oma tõu ulatuses) mastifite Tõuühingu mailile : info @ mastifid.ee

Juhul kui soovite esitada väljaspool Eestit toimunud näituse tulemused  konkursile, siis palume saata kirjelduslehe koopia koos kataloogi koopiaga (oma tõu ulatuses) Mastifite Tõuühingu mailile : info @ mastifid.ee

Palume saata täindavad tulemused  ja / või kinnituse konkursil osalemise kohta hiljemalt 01.09.2014. mailiaadressile info @ mastifid. ee
Juhul kui ei ole saadetud täiendavaid tulemusi või teadet mitte osaleda konkursil, avaldatakse tabelid olemasoleval kujul.

Tulemused avaldatakse 15.09.2013 Mastifite Tõuühingu kodulehel www. mastifid.ee

Rõõmu oma lemmikutest ning ilusat suve lõppu

Mastifite Tõuühingu juhatus

Mastifite TÜ edukaima näitusekoera ja kasvataja konkursi statuut 2013